Завантаження

No Title

0 Comments

  1. Доброго дня.
    Питання:
    Відкрилась спадщина, яка складається з майнових прав на Приватне підприємство, де був єдиний власник, в якому передбачений статутний капітал, але НЕ в повному обсязі СФОРМОВАНИЙ (сформований на 70%).
    У спадкодавця 3 спадкоємця (дружина – мати малолітніх, та дві малолітні дитини), в рівних частках кожний. Кожному з них видаються свідоцтва про право на спадщину 1/3 частку на майнові права на ПП.
    При реєстрації виникає питання:
    1) як проводити реєстрацію 100% на 3-х спадкоємців_*_
    2) що робити з НЕ в повному обсязі СФОРМОВАНИМ статутним капіталом спадкоємцям?

  2. Доброго дня, для випадків реєстрації ПРИПИНЕННЯ юрособи в порядку ліквідації або реорганізації, чи мають бути присутніми у вкладці “Повідомлення” реєстраційної картки юрособи Спецформи повідомлень про відсутність заперечень від Податкової та Пенсійного фонду? Чи достатньо просто відсутності у вкладці “Повідомлення” будь-яких повідомлень від податкових і пенсійних органів? Дякую за відповідь!

  3. Доброго дня, пан Віталій.
    1. Ухвалою суду зобовʼязують виключити з ЄДР керівника Дочірного підприємства. На яку ст. закону посилатися?

    2. Пункт 10.3, постанови 209, в яких випадках можна зняти і одразу прийняти справу?

    3. За розпорядженням голови звільнили керівника КП, а розпорядження на призначення нового не дають.

  4. Вітаю Вас! Питання: звернувся на прийом керівник садівничого кооперативу щодо включення його як ЮО, з переліку документів що є на руках у керівника СК є довідка зі статистики про відомості з ЄДРПОУ від 16.10.2023 року, статут 1994 року. Відповідно довідці від статистики є код ЄДРПОУ, ОПФ кооператив, місцезнаходження, відомості про керівника. Підкажіть, будь ласка, який буде перелік документів на включення данної ЮО та яку ОПФ зазначити при включенні, що зазначати у вкладці засновники?

  5. Доброго дня, пан Віталій. 1. Ухвалою суду зобовʼязують виключити з ЄДР керівника Дочірного підприємства. На яку ст. закону посилатися?
    2. Пункт 10.3, постанови 209, в яких випадках можна зняти і одразу прийняти справу на облік в реєстрі?
    3. За розпорядженням голови звільнили керівника КП, а розпорядження на призначення нового не дають.

  6. питання: хто має права підписати статут у новій редакції КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА, КОМУНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВИ, ЗАКЛАДУ) засновник ОМС, голова ОТГ чи керівник данноЇ ЮО? чи потрібно данні повноваження зазначати в рішенні про зміни щодо підписання статуту у новій редакції?

  7. Довіреність видана в москві в посольстві Молдови від громадянина росии з посвідкою на тимчасове проживання, підпис засвідчив Укр нотаріус, є посвідка на постійне проживання в Україні. Чи приймаємо таку довіреність? Хочуть вийти зі складу засновників.

  8. Доброго дня, чи можливо підписати заяву про вихід зі складу учасників ТОВ по довіреності та можливо, в такому випадку, подати документи для проведення реєстраційної дії по довіреності?

  9. Доброго дня пане Віталію,цікавить Ваша думка стосовно наступної ситуації.Створене осбб із тьома будинками хочуть доєднати ще один будинок оскільки на одній земельній ділянці?Яка Ваша думка?І який алгоритм приєднання до діючого осбб ще одного будинку.Завчасно дякую

  10. Якщо вже створене осбб і в їхньому статуті прописано що зміна голови здійснюється протоколом правління .Новий голова не входить в число правління яке було затверджене .Яка послідовність?загальні збори міняють склад правління і протоколом правління міняють голову?

  11. Доброго дня. Реєстрація права постійного користування за фермерським господарством. Звертається голова фермерського гоподарства з заявою про державну реєстрацію права постіцного користування земельної ділянки за веремерським господарством, по ДЗК видно що земельна ділянка надаваласяфізиній особі, яка померла, але при житті зареєструвала феремерське господарство. Інша особа успадкувала фермерське господарство, стала головою. Є лист Мінюста з цього проводу 2021 року, що реєструємо за фермерським господарством. Прокоментуйте.

  12. Ситуація 1.
    КСП є законним титульним володільцем земельної ділянки державної (наразі комунальної) власності на підставі акту на право постійного користування 2009 року.
    У 2013 році земельна ділянка з порушенням норм діючого законодавства була поділена на частини з присвоєнням нових кадастрових номерів. новостворені земельні ділянки передані у приватну власність фізичних осіб, без скасування акту на право постійного користування 2009 року.
    КСП звертається до суду у порядку ст.387, 388 ЦК України про витребування земельних ділянок з чужого незаконного володіння.
    Територіальна громада в особі відповідної ради, як розпорядник земель комунальної власності, не підтримує позицію КСП.
    Питання:
    1. Як правильно сформулювати позовні вимоги, щоб в подальшому зареєструвати у державному реєстрі речових приправо користування витребуваними земельними ділянками за КСП?
    2. Чи потрібно залучати до участі у справі відповідну раду, якщо так, то у якості якого учасника справи?

  13. Громадянин “А” отримав від ГУ Держгеокадастру в оренду для ведення фермерського господарства ділянку без аукціону, яку передав в суборенду громадянину “Б” за письмовим погодженням ГУ Держгеокадастру. Суборендар (“Б”) створив Фермерське господарство на підставі договору суборенди вищезгаданої земельної ділянки і її єдину обробляє і звітується перед всіма органами. Питання: Чи можна змінити в реєстрі речових прав сторону в договорі суборенди землі з фізичної особи суборендаря “Б” на Фермерське господарство, яке вона створила?

  14. Фізична особа отримала в оренду ділянку для ведення фермерського господарства і створила його. Під час пролонгації договору оренди, рішенням сесії місцевої ради було проголосовано та укладено додаткову угоду до договору оренди, якою було замінено сторону договору з фізичної особи на ФГ та продовжено термін оренди з підвищенням розміру орендної плати. Питання: якщо засновник ФГ, який отримав вищезгадану земельну ділянку в оренду для створення ФГ тепер вийде зі складу ФГ чи залишиться земельна ділянка в оренді ФГ?

  15. КСП є законним титульним володільцем земельної ділянки державної (наразі комунальної) власності на підставі акту на право постійного користування 2009 року.
    У 2013 році земельна ділянка з порушенням норм діючого законодавства була поділена на частини з присвоєнням нових кадастрових номерів. новостворені земельні ділянки передані у приватну власність фізичних осіб, без скасування акту на право постійного користування 2009 року.
    У 2016 році по договору міни новостворені земельні ділянки перейшли у власність однієї фізичної особи, яка здає їх в оренду своєму с/г підприємству.
    КСП звертається до суду у порядку ст.387, 388 ЦК України про витребування земельних ділянок з чужого незаконного володіння останнього власника.
    Рішенням суду спірні земельні ділянки були витребувані у фізичної особи у комунальну власність територіальної громади.
    На підставі рішення суду було скасовано записи про право власності земельних ділянок за фізичною особою, яка отримала їх на підстав договорів міни та право власності попередніх фізичних осіб, що набули їх у 2014 році.
    Створено новий запис про реєстрацію спірних земельних ділянок комунальною власністю територіальної громади на підставі відомостей з ДЗК та Закону України № 1423-ІХ від 28.04.2021, а також було внесено запис про державну реєстрацію права постійного користування за КСП на підставі акту на право постійного користування, 2009 року. При внесенні даних записів жодне посилання на рішення суду відсутнє.
    Постановою ВС було скасоване рішення суду, що стало підставою для скасування записів про право власності фізичних осіб на земельні ділянки.
    У той же час у державному реєстрі речових прав вже зареєстровано право комунальної власності на земельні ділянки за територіальною громадою, а також зареєстровано право постійного користування за КСП на підставі акту на право постійного користування 2009 року, який не скасовано, не визнано недійсним і який не був предметом жодного судового спору.
    Питання:
    Яким чином можна відновити запис про державну реєстрацію права приватної власності за фізичною особою на земельні ділянки, який був скасований на підстав рішення суду, що в подальшому було скасовано постановою ВС, за умови, що в реєстрі вже містяться записи про право комунальної власності на земельні ділянки (підстава запису: витяг з ДЗК і Закон України № 1423-ІХ від 28.04.2021) і право постійного користування КСП (підстава: акт на право постійного користування, 2009 року)?
    2. Чи можна скасувати запис про державну реєстрацію права комунальної власності на підставі даної постанови ВС, якщо підставою для прийняття рішення реєстратором було не рішення суду у даній справі, а витяг з ДЗК і Закон України № 1423-ІХ від 28.04.2021?
    3. Чи можна скасувати запис про державну реєстрацію права постійного користування за КСП на підставі даної постанови ВС, якщо підставою для прийняття рішення реєстратором було не рішення суду у даній справі, а акт на право постійного користування, 2009 року, який не скасовано, не визнано недійсним і який не був предметом жодного судового спору?

  16. Висновок земельно-технічної експертизи вказує, що нові ділянки накладаються на Акт постійного користування КСП. Ми подаємо реєстратору оригінал Акту і висновик судового експерта. Цього достатньо для реєстрації права користування?

  17. Доброго дня!

    Звернувся учасник ТОВ з декількома питаннями щодо цього ТОВ, допоможіть будь ласка розібратися:
    1. у ТОВ 5 учасників, у Статуті вказані частки учасників у грн. та % (у відсотках: 0,1417% + 9,04% + 90,5417% + 0,1417% + 0,1417% = 100,0068 % т.т. більше 100%) у ЄДР інформація внесена у грн.
    Питання: чи потрібно вносити зміни до Статуту (якщо зазначити лише 2 цифри після коми то=100%), якщо потрібно як правильно сформулювати про що зміни?

    2. Один учасник частка якого 0,1417% помер 12.11.2022 спадкоємець спадщину на його частку не оформив, оскільки на запит нотаріуса щодо частки померлого в Статутному капіталі (СК) головбух відповів що померлий гроші до СК не вносив, т.я. ТОВ утворилося в результаті перетворення і частка померлого визначалася відповідно до належних йому акцій.
    Питання: Як бути за наявності такої відповіді бухгалтера щодо частки померлого учасника? Якщо спадкоємець не зможе оформити спадщину, чи можна виключити померлого учасника на підставі ч.2 ст. 23 і відповідно зменшити розмір СК на його частку (0,1417%)?

    3. Інший учасник частка якого 0,1417% хоче вийти з ТОВ, головбух відповів цей учасника також гроші до СК не вносив, т.я. ТОВ утворилося в результаті перетворення і його частка визначалася відповідно до належних йому акцій.
    Питання: Як виключити цього учасника?
    Дякую.

  18. Доброго дня!
    ТОВ хоче продати належне йому нерухоме майно, яке було передане єдиним учасником до статутного капіталу ТОВ за актом приймання-передачі (статутний капітал складається з грошового вкладу та не грошового-нерухоме майно).
    Питання: Який алгоритм дій нотаріуса, реєстратора у даному випадку?
    Дякую.

  19. Доброго дня, пан Віталій. Запитання не по темі, про ЖБК, на яку норму закону зіслатися, якщо на одну адресу хочуть зареєструвати два ЖБК, одно вже існує, хочуть ще зробить друге на ту саму адресу. ( я питала Вас в приватних повідомленнях) Буду дуже вдячна за відповідь

  20. Доброго дня, підкажіть будь ласка, є ситуація: новий учасник ТОВ, єдиний, відразу хоче збільшити статутний капітал після реєстрації його як учасника ТОВ, чи може новий учасник прийняти відразу таке рішення, чи потрібно йому спочатку прийняти внутрішнє рішення про намір і лише потім рішення про затвердження збільшення стату ного капіталу?

  21. Доброго дня, Віталій!
    Дуже актуальну тему Ви сьогодні освітлюєте! Все собі нотуємо 🙂
    Але в мене є одне питання не по темі семінара: чи можна змінити адресу в ТОВ, яке знаходиться в процедурі банкрутства (стадія розпорядження майном)? Які документи для цього подаються – рішення комітету кредиторів?

  22. Доброго ранку!!!!
    Чи можна питання не по темі?
    Видаю спадщину на майнові права на ПП. Одночасно другий власник, котрий живий, ПП хоче подарувати свої майнові права дружині. Можна однією дією? Заявник один же ж …

  23. Якщо компанія з управління активами має декілька ПІФ, купує частки від імені різних ПІФ в одній ТОВ?
    Як вказувати цю компанію з управління активами учасником (якщо вона є учасником від різних ПІФ в одній ТОВ)?

  24. Доброго дня, так як на даний час іноземець (гр.рф) ,який отримав у спадщину земельну ділянку,може виконати вимоги ст.81 ЗК України ,як що діє постанова КМУ про заборону відчуження нерухомого майна?

  25. Якщо є приватне акціонерне товариство, КБВ у реєстрі нема бо багато акціонерів. Чи є у нас обов”язок і реальна можливість докопатися, хто там власники, раптом там росіяни?

  26. Чи поширюються штрафи на тих юридичних осіб, які не подавали структури власності, а чекають до закінчення військового стану? Зокрема, інформацію про бенефіціарів оновили у 2021 році, але структура на той момент ще не була затверджена?

  27. Підкажіть будь-ласка! Відкрита спадщина! В складі Спадкового майна є частка в адвокатському обʼєднанні !померлий був керуючим партнером ( мав 80% ) . В адвокатському обʼєднанні був статутний капітал!
    Спадкоємцями є: дружина ( вона також є партнером цього адвокатського обʼєднання) та 3 дитини померлого( малолітні) . Чи можуть Малолітні спадкувати зазначене майно? І яким чином ( якщо вони не є адвокатами)?я к це реєструвати?

  28. Будь ласка, підкажіть, по кейсу, де в учасника ТОВ є засновники – юр.особи нерезиденти, (Кіпр, наприклад) чи мають бути сертифікати акціонерів видані не пізніше, ніж за один місяць до подання документів, аналогічно до вимог для учасників нерезидентів?

  29. Скажіть будь-ласка, якщо юридична особа подала інформацію про КБВ у вересні 2021 року, а у 2023 році були внесені зміни до самого реєстру (з’явилась вкладка про структуру власності) чи потрібно юридичній особі подавати окремо структуру всласності, якщо інформація про КБВ не змінювалась?

  30. Якщо структура власності подавалася в 2022 році, але наразі у Витязі з ЄДР зазначено, що відомості про структуру відсутні, які дії має вчинити таке ТОВ? Чи є обов’язковим подання нової структури, якщо змін у складі власників, КБВ не було?

  31. Віталій Миколайович, перепрошую, що не за темою, але прошу відповісти: чи може дочірнє підприємство, одним засновником якого на 100% є приватне акціонерне товариство, приєднатися до ТОВ. Одним учасником цього ТОВ на 100% є це саме приватне акціонерне товариство, або другий варіант: чи може це ДП приєднатися до ТОВ, учасником якого не є це саме ПРАТ засновник ДП?

  32. Так, по документам є питання) де засвідчуються, хто підписує і.д.? В якому вигляді подаються, враховуючи, що це відокремлений підрозділ іноземної держави, але є стаття 15 Закону)

  33. Доброго дня, пан Віталій, питання: технічно неможливо перенести відомості щодо КБВ з закладки засновники в закладку бенефіціари так як інформація неповна про КБВ, Прийшла вказівка від МЮУ виключити відомості про КБВ, на якій підставі? і чи повинні ми Видаляти КБВ з вкладки засновники? Чи достатньо поставити галочку про ВИКЛЮЧЕННЯ .?

  34. Доброго дня, пан Віталій, питання: технічно неможливо перенести відомості щодо КБВ з закладки засновники в закладку бенефіціари так як інформація неповна про КБВ, Прийшла вказівка від МЮУ виключити відомості про КБВ, чи повинні ми Видаляти КБВ з вкладки засновники? і на якій підставі їх видаляти? Чи достатньо поставити галочку про ВИКЛЮЧЕННЯ .?

  35. Доброго дня, виникла така ситуація: є ТОВ, до складу якого входить 2 учасника, один учасник, який має менше 50% помер, у померлого спадкоємців немає і вже пройшлов строк для прийняття спадщини і відповідно частку померлого ніхто не прийняв, учасник хоче прийняти рішення про виключення померлого учасника, що відбувається з часткою померлого, вона відходить наявному учаснику чи відходить ТОВ? Як коректно провести зміни участників ТОВ?

  36. Віталій Миколайович, скажіть, будь ласка: є зареєстроване в Україні ТОВ «А», у якого засновники нерезиденти и дуже складна і велика структура власності; ТОВ «А» добросовісно зареєструвало в ЄДР актуальну структуру і надало до структури великий пакет всіх підтверджуючих документів по нерезидентам; зараз це ТОВ «А» одноособово створює шляхом заснування в Україні нове ТОВ «Б», в якому ТОВ «А» має частку 100%; запитання: чи можна в пакет документів для реєстрації в ЄДР створення ТОВ «Б» надати лише ОДНУ структуру власності і НЕ надавати ніяких документів до структури, тому що скани всіх документів вже містяться в ЄДР у справі щодо засновника ТОВ «А»? Щиро дякую!

  37. Скажіть будь ласка, в контексті цієї схеми, подружжя кожен окремо має ПВВ чи НВВ? Вони ж особисто напряму володіють часткою 15 % в статутному капіталі Товариства. В попередній схемі, де був Петренко Павло, його 20 %, якими він володів напряму – вплив був ПВВ

  38. 1) Після того як реєстратор поставив галочку Виключення відомостей КБВ, не має ніякої заборони приймати документи у керівника для оновлення відомостей КБВ, так?
    2) Якщо реєстратор поставив галочку про невідповідність відомостей або виключив інформацію про КБВ, подавати документи про оновлення відомостей КБВ можна у будь якого іншого реєстратора в межах області, так?

  39. Віталій Миколайович, перепрошую, що не за темою, але прошу відповісти:
    для реєстрації в ЄДР остаточного припинення звичайного ТОВ в результаті добровільної ліквідації за законом ліквідатор подає тільки форму-заяву і архівну довідку;
    запитання: які додаткові дії потрібно (чи не потрібно) робити реєстратору (чи може потрібно вимагати додаткові документи), З МЕТОЮ перевірки на відсутність таких підстав для відмови у реєстрації припинення як:
    – юридична особа, що припиняється, є засновником третейського суду;
    – юридична особа має нескасований випуск цінних паперів;
    – стосовно юридичної особи відкрито провадження у справі про банкрутство.
    Щиро дякую!

  40. якщо учасник Товариства має дружину , яка не є учасником цьго Товариства – чи це вважається опосередкованим володінням через право спільної сумісної власності? та чи потрібно про це вказувати в структурі власності? Дякую

  41. КБВ були зареєстровані, але пізніше відбулися зміни в структурі власності щодо одного із двох учасників (частка одного була продана третій особі). По учаснику, якого зміни не торкнулися, по ньому не треба подавати знову паспорт як про КБВ?

    1. Чи працює Закон № 2115 “Про захист інтересів суб. подання звітності та інших документів у період дії воєнного стату ” про звільнення від адм. та кр. відповідальності щодо КБВ та структур власності?

  42. Віталій Миколайович, скажіть, будь ласка: при вчиненні будь-яких реєстраційних дій в ЄДР ми перевіряємо на відсутність санкцій тільки засновників і КБВ саме цієї юридичної особи, щодо якої ми вчиняємо реєстраційну дію в ЄДР, і також перевіряємо саму цю юр. особу, ……запитання: чи потрібно перевіряти на санкції всю велику кількість юридичних і фізичних осіб, відомості про яких ми бачимо в завантаженій в ЄДР структурі власності, АЛЕ які НЕ Є безпосередньо засновникам і НЕ Є безпосередньо КБВ саме цієї юридичної особи, щодо якої ми вчиняємо реєстраційну дію в ЄДР? І Чи потрібно перевіряти на відсутність санкцій керівника і підписантів цієї юридичної особи, щодо якої ми вчиняємо реєстраційну дію в ЄДР? Щиро дякую!

  43. Якщо ДО надсилання ВТМОГИ ДЕРЖАВНИМ РЕЄСТРАТОРОМ Товариство виправить помилки в реальному часі, чи це не звільнить від відповідальності за помилковість викладеної інформації? Дякую

  44. Добрий день! У ФГ сім учасників, по статуту один засновник, а решта члени ФГ. У засновника капітал 100 грн, у решти нуль. КБВ засновник включений до ЄДР реєстратором вже після смерті. У Статуті зазначено що у випадку смерті засновника до складу спадщини входить складений капітал господарства. Діючий статут ФГ не відповідає законодавству. По Статуту всі права відносно ФГ є лише у засновника. Члени ФГ нічого вирішувати не можуть. Засновник та двоє членів ФГ померли (один з них був керівником). Чи можливо в цьому випадку видати свідоцтво про право на спадщину після смерті члена ФГ? Якщо так, то який склад спадкового майна та чим підтверджувати його наявність?

  45. Доброго дня. Мале колективне підприємство. 27 власників. З них 8 померли. За трьома спадкодавцями отримали свідоцтва, у ЄДР не реєстрували. Спадкоємці інших 5 ти не зверталися більше півтора року до підприємства. Чи можуть загальні збори виключити 5 померлих власників, прийняти трьох спадкоємців, затвердити нову редакцію статуту? Один із спадкоємців малолітня дитина. Подає заяву мама, голосує мама, власник дитина?

  46. Вітаю, шановний пане Віталію! СХОЖЕ ПИТАННЯ – два спадкоємця отримали свідоцтва про право на спадщину три роки тому, не реєстрували. Зараз один з них звернувся за реєстрацією своєї частини частки. Чи можливо після такої реєстраціі за рішенням учасників виключити померлого з часткою, що залишилася? (вона вже складатиме менше 50%).

  47. Доброго дня. Підкажіть будь ласка, звернулись спадкоємці про видачу спадщини після померлого, який був засновником ПП зареєстрованого в 1995 році. У витягу з ЄДР лише назва і код ПП і стані юр особи зазначено, що свідоцтва про реєстрацію недійсне. Статут та інші документи спадкоємцями втрачені. Що робити і як видавати спадщину? Запит на реєстраційну службу щодо отримання копії Статуту? Чи відмовляти? Минуло 30 років з часу заснування юридичної особи… в реєстрі крім назви і коду юрособи більше нічого немає. Засновник і директор це була одна особа

  48. по реєстру всі відображені, як і в статуті, і тільки в того хто створив є капітал, який внесли коли добавляли 6 членів. «Засновник» і «Члени» по статуту мають різні права відносно даного господарства – все у засновника (100 грн, КБВ, але він не голова ФГ). Спадкоємець члена з 0 розміром капіталу підтвердження формування капіталу не дають. Після засновника ніхто не отримував свідоцтво

  49. в Статуті зазначено що засновник створює статутний (складений) капітал в розмірі 100,00 грн, та про те, що власнику статутного (складеного) капіталу Господарства належать корпоративні права на Господарство, а саме права, що включають правомочності на участь в управлінні Господарством, отримання певної частки прибутку (дивідендів) та активів у разі ліквідації Господарства. А у випадку смерті засновника до складу спадщини входить статутний (складений) капітал господарства, розмір та вартість якого підтверджується відомостями балансу господарства станом на дату відкриття спадщини та до спадкоємця переходять усі права засновника господарства.

  50. Члени господарства мають право тільки одержувати інформацію про діяльність господарства, вийти з членів господарства, одержати безоплатно у власність землі державної і комунальної власності, та у разі виходу з господарства (або його ліквідації) отримати назад свою земельну ділянку.
    Зараз до нотаріуса для оформлення спадщини звертаються спадкоємці члена який був і керівником ФГ, але не засновником

  51. Один з учасників тов є громадянином Польщі, який помер на території Польщі. Спадкоємці в Польщі відкрили спадкову справу і отримали свідоцтва на спадщину в рівних частках на трьох на все майно, яке належить покійному. Чи можемо провести державну реєстрацію змін учасника на спадкоємців на підставі свідоцтва про спадщину виданого на території Польщі?

  52. Добрий день, розкажіть про повідомлення Мінюсту реєстраторам, що стосується невідповідності відомостей, стосовно КБВ і якої форми мають бути пояснення від юридичної особи, що вони там мають писати?

  53. Доброго дня! Благодійна організація хоче внести зміни, а саме: в розділ представники додати 20 підписантів з обмеженням вчиняти дії виключного для формування внутрішніх звітів, в статуті щодо підписантів ні слово, чи можуть вони це зробити?

  54. У тов єдиний учасник – іноземна ЮО. В результаті процедури злиття та поглинання учасника було ліквідовано, натомість право на частку в українській ТОВ перейшло до нової юридичної особи, яка попереднього власника «поглинула». Питання: за якою формою реєстраційної заяви відбувається реєстрація зміни учасника в такому випадку? Отримали думку кількох реєстраторів, що не через стандартну форму 9, а шляхом внесення змін до інформації про учасника формою 2. Обґрунтовують тим, що в цьому випадку не можна підписати акт прийому передачі.

    Дякую заздалегідь

  55. частка учасника в арешті

    Зараз учасники:
    — ПУЧКО ВАЛЕНТИН ВАЛЕНТИНОВИЧ = 0,36%
    — ТОВ “ТМО-СЕРВІС” 01291360 = 4,97% (частка в арешті)
    — ТОВ ДАРА 2015 43251188 = 94.67%

    Задача:

    1) Пучко Марина входить з майном вартістю 6.000.000 млн

    2) ТОВ ТМО-СЕРВІС вносить обладнання на суму 313.829 грн, щоб його частка після внесення майна залишилась 4,97%

    3) Пучко Валентин продає свою частку на ТОВ ДАРА.

    Питання:

    — чи можна п. 2 і 3 для внесення змін в ЄДР зробити одним протоколом із наступним порядок денним:
    1) прийняти в склад учасників
    2) затвердити збільшення СК за рахунок майна на підставі акту п-п майна у сумі…, та зарухок вкладу учасника у майновій формі ..
    3) розподілити часток без змін

  56. Добрий день. Віталій Миколайович, коли правильно проводити перевірки для здійснення реєстраційної дії? Перед прийомом документів, одразу після прийому документів чи під час проведення реєстраційної дії? Останнє може бути також на наступний день після прийняття документів. В ЄДР, якщо є скановані перевірки, можна побачити, що реєстратори, особливо нотаріуси, роблять це по різному.

  57. Добрий день. Учасник тов продав свою частку 75 відсотків третій особі за договором купівлі-продажу, акт приймання-передачі підписали та засвідчили 12 квітня. Чи може новий склад учасників 75+25% в той же день, 12 квітня, затвердити протоколом нову редакцію статуту та підписати новий статут і засвідчити підписи нотаріально? Реєстратор приймає та реєструє статут? чи треба чекати зміни учасника в ЄДР і вже після зміни учасника в ЄДР збиратися і затверджувати, підписувати статут в новій редакції?

  58. По вищезазначеному мною питанню, рішення суду зараз немає, воно старе. Але питання , як на мене має вирішитися приблизно так: заходить , ще один ( четвертий ) учасник, вносить наприклад 6000000 , наш учасник з арештованою часткою, для того , щоб не змінилася номінальна вартість його частки , вносить , наприклад меблями додатково сумму

  59. Доброго дня. при створенні Асоціації ОСББ достатньо протоколу на створення, Чи повинні всі ОСББ надати протоколи на повноваження представників(голови)? Та які документи при виході одного ОСББ з цієї асоціації?

  60. Звернулось повне товариство щодо подання рішення про припинення товариства. Один з учасників повного товариства, який був ФОП , помер . Нотаріус, який оформляв спадщину, видала свідоцтво про право на спадщину на частку в складеному капіталі та зробила реєстраційну дію щодо спадкоємця через заяву про вступ в повне товариство. Засновницький договір в новій редакції ,мабуть,не укладався. Що робити в такому випадку? Як виправити ситуацію?

  61. Добрий день, коли успадковує частку неповнолітній – його зазначаємо в засновниках, а в КБВ батьків, а дитину – ні? зазначається хтось один з батьків чи обидва? це буде НВВ? І як в подальшому відбуваються збори ЮО, коли є неповнолітній учасник – участь приймають батьки чи хтось з батьків від імені дитини? Свідоцтво про народження як документ про представництво повинен подавитися у вигляду нот.засвідченої копії? І чи в таких правовідносинах не потрібно ніяких дозволів органу опіки та піклування?

  62. Як новий учасник, який зайшов з додатковим вкладом по протоколу, може підписати новий статут, якщо це робити однією дією та одним протоколом? Він же тільки присутній учасник у цьому протоколі? Чи вже може і підписати новий статут???

  63. Якщо є 2 засновника. Засновник, який володіє 90% виключає засновника, який володіє 10% (є наявність про порушення: довідка про прострочення тощо). Як він це оформляє протоколом чи рішенням? Бо на початку семінару Ви зазначили, що лише протокол.

Залишити коментар